K pronájmu restaurace, Česká Lípa

Lokalita: Prokopa Holého, Česká Lípa

Evidenční číslo:
273
Typ:
Komerční nemovitosti
Druh:
pronájem
Adresa:
Prokopa Holého, Česká Lípa
Cena:
32 000Kč/měs
Poznámka k ceně:
+ služby a energie
Plocha užitná:
765 m2
Stav:
Velmi dobrý
Umístění:
Centrum obce
Typ budovy:
Řadový
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostory Restaurace Nebe, které se nacházejí v srdci historického města Česká Lípa. Toto jedinečné místo kombinuje bohatou historii s velkým potenciálem pro úspěšné podnikání v gastronomii. Kořeny domu sahají až do roku 1624, přičemž celková rekonstrukce domu proběhla v letech 1995-1996 a modernizace interiérů v letech 2016 a 2019.

Restaurace nabízí rozsáhlé a flexibilní prostory, ideální pro širokou škálu akcí od intimních večerů a rodinných oslav, přes svatby a firemní akce, až po kulturní a společenské události. S celkovou kapacitou až 200 osob poskytuje restaurace ideální prostředí pro pořádání jak malých, tak velkých akcí, přičemž každý prostor má svůj jedinečný charakter a atmosféru.

Dispozice restaurace a příslušenství zahrnuje několik jídelen, zimní zahradu, sál s pódiem, venkovní terasu a prostorné zázemí kuchyně, která umožňuje přípravu širokého spektra jídel klasické české kuchyně, a terasa pak umožňuje vaření v otevřené kuchyni předem připravených jídel steakových a grilovaných specialit. Vstupní hala, bar s výčepem a jednotlivé jídelny jsou navrženy tak, aby podporovaly pohodlí hostů a zároveň reflektovaly svou funkčností a vše podpořily historický význam a detaily místa.

Délka pronájmu restaurace je nastavena na dlouhodobé období, což poskytuje potenciálním nájemcům stabilitu a prostor pro rozvoj jejich podnikání. Restaurace je k pronájmu dostupná okamžitě, což představuje výjimečnou příležitost pro zájemce o provozování gastronomického zařízení s unikátní atmosférou a historickým významem.

Restaurace Nebe je nejen místem pro pořádání společenských akcí, ale také symbolem spojení tradice a inovace v gastronomii. S výhodnou polohou v historickém centru České Lípy a s multifunkčním zázemím nabízí restaurace Nebe jedinečnou příležitost pro každého, kdo hledá prostor s charakterem a potenciálem pro realizaci svých podnikatelských záměrů v oblasti gastronomie. Pro více informací volejte na telefonní číslo realitního makléře.

Základní info

Umístění:
Centrum obce
Typ objektu:
Řadový
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Prokopa Holého, Česká Lípa

Plochy

Plocha zahrady::
100m2
Plocha nebyt. prostor::
599m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
1. podlaží
Počet NP::
1
Počet PP::
1
Typ objektu::
1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky::
vyhláška č. 264/2020 Sb.

Máte otázku?